Pirties Pamokos

Vanojimo vantomis pamoka

Vanojimas – tai ne paprastas mosavimo vantomis veiksmas, jį reikia gerai išmanyti. Pamokos metu supažindinsime kaip tinkamai laikyti vantas ir mosuoti jomis, kad  jūsų rankose jos deramai atliktų savo paskirtį. Vien  išmokę pagrindinius judesius, jau galėsite nustebinti savo draugus,  palepindami juos naujais pojūčiais garinėje.

Vantų rišimo pamoka

Lietuviška pirtis be vantos neįsivaizduojama. Pirtyje naudojame įvairiausias vantas: beržines, ąžuolines, klevines, kadagines… Kada ir kokios vantos tinkamos? Kuo viena rūšis skiriasi nuo kitos? Kaip parinkti tinkamas šakeles vantai ir kada jas skinti? Kaip šakeles dėti viena prie kitos rišant vantą? Kaip ir kur džiovinti bei laikyti surišus? Kiekvienas pirtininkas turi savų vantų rišimo subtilybių, netgi paslapčių… Pamokos metu sužinosite visus atsakymus.  Surištas vanteles drauge išbandysime garinėje ir pajausime kuo jos skiriasi viena nuo kitos…

Vibroakustinės procedūros žilvičio vytelėmis pamoka

Vibroakustinės procedūros žilvičio vytelėmis privalumas –išmokti šios procedūros gali kiekvienas. Pamokoje tikrai tuo įsitikinsite.