Grupinės Pirties Procedūros

Aromatinga procedūra “Kvapų simfonija“

„Kvapų simfonija“ – unikali  aromaterapinė mūsų pirties procedūra. Garinėje vyrauja tyla, pasineriame į savo vidų. Aromatingų augalų gausa: barkūnas, vingiorykštė, mėta, šaltmėtė, čiobrelis, kėnis, pelynas… šilto garo kaitroje išsiskleidžia savo svaiginančius aromatus, o laki pirtininkų fantazija juos apjungia į nepakartojamą kvapų simfoniją. Pasijusite lyg gulėtumėte žiedais  nusėtoje, kvepiančioje vidurvasario pievoje, viską aplinkui pamiršę, atsipalaidavę ir nugrimzdę į save (pvz. dar XVI a. žymus prancūzų chirurgas Ambruaz Pare tvirtino, kad šalavijo ir rozmarino kvapai sužadina ir aktyvina žmogaus gyvybinę energiją). Ši kvapni, šilta, užburianti procedūra leidžia žmogui maksimaliai atsipalaiduoti, užsimiršti, sumažinti neigiamą  patirtų stresų poveikį. Procedūros pabaigoje gaiviu žolelių nuoviru nuplausime prakaitą.

Inhaliacinė druskos procedūra ir viso kūno šveitimas druska ar kita natūralia gamtine priemone

Druskos inhaliacinė procedūra, kitaip vadinama haloterapija: druska pilstoma  iš vieno indo į kitą ir po kelių minučių garinėje jaučiamės lyg tirštame sūriame rūke, nes žarstoma įkaitusi druska ima dulkėti ir oras prisipildo smulkiausių druskos kristaliukų…  Ši procedūra atliekama peršalimo ligų profilaktikos tikslais,  nes valgomoji druska puikiai valo organizmą, veikia antibakteriškai. Į druską įmaišytas bičių pikis ne tik skleidžia malonų aromatą, bet yra ir unikalus bendras augalų ir gyvūnų pasaulio produktas, apie kurio naudą galima kalbėti labai daug.

Žaismingas vanojimasis įvairių rūšių vantomis

Šios procedūros metu kiekvienas gali išsivanoti ar būti išvanotas bičiulio kvapniomis beržinėmis, ąžuolinėmis bei mišriomis vantomis (procedūrą svečiai atlieka patys, rodant pirtininkui).

Kūno pamaitinimas medumi/ kita natūralia priemone

Po pagrindinių pirties procedūrų – metas medui, šokoladui… Kai mūsų kūnas jau pilnai sušilęs ir atpalaidavęs, oda lygi, glotni, poros atsivėrę –  ji pilnai pasiruošusi priimti maitinančias priemones, kaukes. Naudokite tai, kas Jums priimtina, pajauskite ko „prašo“ kūnas. Galima įsitrinti pačiam arba paprašyti, kad kas nors įtrintų. Po baigiamosios pirties procedūros nusiprauskite drungnu dušu (tik be muilo ar dušo žėlė).

Šilta procedūra “Didysis garo bučinys“

“Didysis garo bučinys“ – pabaigai karštas garas dar paglamonės tuos, kurie kažkurioje kūno vietoje vis dar jaučia šilumos stygių… Drąsiai ženkite garinėn – paskutinis “Medynės“ garas laukia Jūsų…